57. Sedící akt
Autor: Karel Toman
(1888 Příbor - ?)
signováno a datováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept, datace: 1926
Šířka: 18 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 28,5 x 38,5 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč