68. Valašské chalupy
Autor: Karel Toman
(1888 Příbor - ?)
signováno vlevo dole, věnování vepředu dole pod obrázkem, zaskleno, zarámováno
Šířka: 22,5 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 52,5 x 38,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč