72. Pohled na Lysou horu
Autor: Karel Toman
(1888 Příbor - ?)
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1940
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 51,5 x 65,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.07.2021 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč