81. Povoz jede přes brod

Autor: Karel Toman
(1888 Příbor - ?)

signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: perokresba
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.04.2019 22:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč