81. Povoz jede přes brod
Autor: Karel Toman
(1888 Příbor - ?)
signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: perokresba
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.04.2019 22:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč