85. Malostranská mostecká věž
Autor: Karel Toman
(1888 Příbor - ?)
paspartováno, rámováno, zaskleno, signováno pod paspartou
Technika: lept, datace: 1926
Šířka: 9 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 33,5 x 26,5
Konec dražby: 04.10.2021 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč