9. Březový les

Autor: Karel Toman
(1888 Příbor - ?)

signováno vlevo dole. Autorské razítko na reversu. Paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 39,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 48 x 59 cm

Konec dražby: 10.04.2018 18:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč