93. Kostel
Autor: Karel Toman
(1888 Příbor - ?)
signováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel, datace: 1930
Šířka: 26 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 61,5 x 49,5
Konec dražby: 09.01.2023 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč