U vody

Autor: Josef Holler
(1903 České Budějovice - 1982 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1970
Šířka: 55 cm, výška: 39 cm

Konec dražby: 23.06.2022 19:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč