Lesní říčka

Autor: Bohumil Pospíšil
(1914 - 1996)

signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 66 cm, výška: 50 cm, rámování: 68 x 84 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč