Zimní potok
Autor: Bohumil Pospíšil
(1914 - 1996)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1958
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 31 x 41 cm
Konec dražby: 26.09.2023 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč