372. Les

Autor: Bohumil Pospíšil
(1914 - 1996)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 64,5 x 75,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 23.04.2023 18:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč