64. Řeka v horách

Autor: Bohumil Pospíšil
(1914 - 1996)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 58 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 62 x 72,5

Konec dražby: 15.03.2023 20:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč