Krajina s vodní plochou

Autor: Bohumil Pospíšil
(1914 - 1996)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 63 cm, výška: 49 cm, rámování: 63 x 77 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 10.08.2021 20:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč