Český ráj - Kvetoucí jaro

Autor: Ladislav Špitník
(1901)

Signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis s razítkem, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 34 cm, rámování: 44,5 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.05.2023 22:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč