428. Chalupa
Autor: Ladislav Špitník
(1901)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 37 cm, rámování: 47 x 54
Konec dražby: 28.05.2023 18:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč