1. Jaro - XXL formát
Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)
přisouzeno autorovi, pochází z pozůstalosti manželky M. Krasického, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 140 cm, výška: 115 cm, rámování: 118 x 143 cm
Konec dražby: 23.01.2023 20:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč