10. Krajánci při sklenici

Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)

signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, původní řezaný rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 40,5 cm, výška: 51 cm, rámování: 68 x 57,5 cm

Konec dražby: 28.07.2019 12:39

Zbývá: 1d 1h 39m 32s

Vyvolávací cena: 2 900 Kč