Žena v křesle

Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)

signováno vpravo dole, paspartováno, pochází z pozůstalosti manželky M. Krasického
Technika: akvarel, materiál: karton
Šířka: 39 cm, výška: 27,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 27.11.2023 20:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč