Žena v křesle
Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)
signováno vpravo dole, paspartováno, pochází z pozůstalosti manželky M. Krasického
Technika: akvarel, materiál: karton
Šířka: 39 cm, výška: 27,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 27.11.2023 20:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč