12. Portrét Věry Krasické
Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)
Signováno vlevo nahoře, pochází z pozůstalosti manželky M. Krasického.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 49 x 40 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.01.2023 20:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč