13. Ateliér v Přerově
Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno v blondelovém rámu, pochází z pozůstalosti manželky M. Krasického
Technika: kresba
Šířka: 23 cm, výška: 24 cm, rámování: 52 x 47 cm
Konec dražby: 23.01.2023 20:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč