Zátiší s jablky

Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 23 cm, výška: 18 cm, rámování: 26,5 x 31,5 cm

Konec dražby: 05.10.2021 21:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč