Muž s dýmkou

Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 16 cm, výška: 23 cm, rámování: 32 x 25 cm

Konec dražby: 05.10.2021 21:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč