16. U Lubné
Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)
na reversu autorský štítek, signováno vlevo dole, pochází z pozůstalosti manželky M. Krasického
Technika: olej na kartonu
Šířka: 64 cm, výška: 44 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.01.2023 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč