20. Slunečnice ve váze

Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)

signováno vlevo dole
Šířka: 26 cm, výška: 41 cm, rámování: 53,5 x 37,5 cm

Konec dražby: 18.09.2019 19:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč