20. Studie krajiny I.
Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)
přisouzeno autorovi, nedokončený obraz, pochází z pozůstalosti manželky M. Krasického
Technika: olej na plátně
Šířka: 63 cm, výška: 53 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.01.2023 20:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč