26. Ležící akt
Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 56 cm, výška: 40 cm, rámování: 58 x 73,5 cm
Konec dražby: 23.01.2023 20:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč