27. Rybář
Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)
Signováno vpravo dole tužkou, na reversu autorský štítek a razítko galerie Mazur, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, materiál: akvarel/tužka/karton
Šířka: 8 cm, výška: 8,5 cm, rámování: 21,5 x 19,5 cm
Konec dražby: 23.01.2023 20:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč