Hluboký les - XL formát

Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)

přisouzeno autorovi, pochází z pozůstalosti manželky M. Krasického
Technika: olej na plátně
Šířka: 97 cm, výška: 89 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 23.01.2023 20:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč