V kopcích
Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)
signováno vpravo dole, pochází z pozůstalosti manželky M. Krasického
Technika: olej na překližce
Šířka: 122 cm, výška: 33 cm
Konec dražby: 27.11.2023 20:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč