Muž s cigaretou

Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 40 x 30 cm

Konec dražby: 04.11.2020 22:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč