Cesta ke vsi
Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)
signováno vlevo dole, pochází z pozůstalosti manželky M. Krasického
Technika: olej na sololitu
Šířka: 84,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 43 x 95 cm
Konec dražby: 27.11.2023 20:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč