4. Kuřácký autoportrét

Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)

olištováno, přisouzeno autorovi, pochází z pozůstalosti manželky M. Krasického
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 63 x 53 cm

Konec dražby: 23.01.2023 20:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč