45. Tulák

Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)

signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: kvaš
Šířka: 15 cm, výška: 22 cm, rámování: 48 x 40 cm

Konec dražby: 18.09.2019 20:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč