Na procházce zimní krajinou

Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)

Signováno vlevo dole, rámováno v řezaném rámu
Technika: olej na překližce
Šířka: 30 cm, výška: 27 cm, rámování: 42 x 45 cm

Konec dražby: 10.08.2021 20:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč