58. Dívka s květinami

Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 102 cm, výška: 81 cm, rámování: 104 x 124 cm

Konec dražby: 19.06.2019 20:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 300 Kč