Autoportrét

Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)

signováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský štítek, pochází z pozůstalosti manželky M. Krasického
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 39 cm, rámování: 51 x 41 cm

Konec dražby: 23.01.2023 20:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč