8. Pokračujte
Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)
signováno vpravo dole, pochází z pozůstalosti manželky M. Krasického
Technika: olej na sololitu
Šířka: 34,5 cm, výška: 25,5 cm
Konec dražby: 23.01.2023 20:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč