Jehličnatý les
Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)
přisouzeno autorovi, pochází z pozůstalosti manželky M. Krasického
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 49,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 27.11.2023 20:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč