9. Krajina s rybníkem - vystaveno
Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek a štítek Výstavní síně v Olomouci, vystaveno roku 1955 paspartováno, zaskleno, rámováno, pochází z pozůstalosti manželky M. Krasického
Technika: kresba
Šířka: 42 cm, výška: 53 cm, rámování: 61 x 74 cm
Konec dražby: 23.01.2023 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč