Žně

Autor: Marcel Krasický
(1898 Kvasice - 1968 Přerov)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 49 x 59 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 28.01.2020 20:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 900 Kč