V zimě

Autor: Leopold Musil
(1921 Luka nad Jihlavou - 1997)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na sololitu
Šířka: 55 cm, výška: 40 cm, rámování: 58 x 73 cm

Konec dražby: 17.09.2019 19:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč