119. Zátiší s ovocem
Autor: Leopold Musil
(1921 Luka nad Jihlavou - 1997)
signováno vpravo dole, nově rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 69 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 48,5 x 78,5 cm
Konec dražby: 28.01.2019 22:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč