139. Blatouchy
Autor: Leopold Musil
(1921 Luka nad Jihlavou - 1997)
Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 77 x 58 cm
Konec dražby: 09.11.2022 21:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 100 Kč