Domek s bílým komínem

Autor: Leopold Musil
(1921 Luka nad Jihlavou - 1997)

Signováno vpravo dole, na reversu uvedo autorský popisek, nerámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 70 cm, výška: 35 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.10.2021 21:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč