145. Domek s bílým komínem
Autor: Leopold Musil
(1921 Luka nad Jihlavou - 1997)
Signováno vpravo dole, na reversu uvedo autorský popisek, nerámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 70 cm, výška: 35 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.10.2021 21:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč