17. Trojský průplav

Autor: Leopold Musil
(1921 Luka nad Jihlavou - 1997)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 68 cm, výška: 54 cm, rámování: 64 x 77 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.03.2024 20:08 SEČ

Zbývá: 5d 3h 37m 24s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč