18. Podzim

Autor: Leopold Musil
(1921 Luka nad Jihlavou - 1997)

signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 75 cm, výška: 60 cm, rámování: 69 x 85 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.03.2024 20:08 SEČ

Zbývá: 5d 3h 45m 28s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč