181. Na Vltavě v Sedlci
Autor: Leopold Musil
(1921 Luka nad Jihlavou - 1997)
Signováno vpravo dole, na reversu štítek s popisem, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 81,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč