192. Pobřeží na Rujaně
Autor: Leopold Musil
(1921 Luka nad Jihlavou - 1997)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na sololitu
Šířka: 70 cm, výška: 35 cm, rámování: 49 x 84 cm
Konec dražby: 06.12.2021 20:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč