Zátiší s lahví
Autor: Leopold Musil
(1921 Luka nad Jihlavou - 1997)
signováno vpravo nahoře, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 47 cm, rámování: 66 x 79 cm
Konec dražby: 09.01.2024 21:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč