34. Pivoňky
Autor: Leopold Musil
(1921 Luka nad Jihlavou - 1997)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 34 cm, výška: 49 cm, rámování: 61,5 x 46
Konec dražby: 13.05.2024 20:11 SELČ
Zbývá: 11d 5h 57m 4s
Vyvolávací cena: 700 Kč